DİYARBAKIR 7. KİTAP FUARI HAZIRLANIYOR

Diyarbakır Kitap Fuarı 7. Yılında 9 Gün Boyunca Kitapseverleri Ağırlayacak

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, Diyarbakır Ticaret Borsası, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Karacadağ Kalkınma Ajansı ve Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile düzenlenen Diyarbakır 7. Kitap Fuarı, 28 Eylül - 6 Ekim 2019 tarihleri arasında TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

DİYARBAKIR 6. KİTAP FUARI ZİYARETÇİ REKORUYLA SONA ERDİ

Diyarbakır 6. Kitap Fuarı, 30 Eylül 2018 Pazar akşamı saat 19.00’da ziyaretçi rekoruyla sona erdi.

DİYARBAKIR 6. KİTAP FUARI AÇILDI

Diyarbakır 6. Kitap Fuarı, 25 Eylül 2018 Salı günü TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı.

DİYARBAKIR 6. KİTAP FUARI YAKLAŞIYOR

Diyarbakır Kitap Fuarı dört yıl aradan sonra yeniden yazının kadim coğrafyasında okurlarla buluşmak üzere gün sayıyor ...

TÜYAP DİYARBAKIR 6. KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDI

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği ile işbirliği beraberinde hazırlanan Diyarbakır 6. Kitap Fuarı etkinlik programı ve imza günleri listesi açıklandı.

DİYARBAKIR 6. KİTAP FUARI ONUR KONUĞU MIGIRDİÇ MARGOSYAN

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde 25-30 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen Diyarbakır 6. Kitap Fuarı onur konuğu belirlendi.

TÜYAP, EYLÜL AYINDA DİYARBAKIR YOLCUSU OLACAK

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde, T.C. Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, Diyarbakır Ticaret Borsası, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Karacadağ Kalkınma Ajansı ve Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile hazırlanan Diyarbakır 6. Kitap Fuarı, 25-30 Eylül 2018 tarihleri arasında TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.